Hakkımızda

Aqua Lounge olarak, “Bir damla keyif, huzurlu bir nefes” sloganıyla yola çıktık ve 2020 yılının Mart ayında misafirlerimize kapılarımızı açtık. Boğazın incisi, İstanbul’un en nezih semtlerinden Ortaköy’de konumlanan Aqua Lounge’da; hizmet sektörüne yıllarını vermiş deneyimli ekibimizle kendinizi evinizdeymişcesine rahat hissedeceğiniz sımsıcak bir atmosferde, hızlı ve kaliteli bir hizmetle uygun fiyat çerçevesinde sizlere profesyonel hizmet sunuyoruz.

Alanında uzman şeflerimiz tarafından Türk ve dünya mutfaklarının en seçkin tatlarını kendimizden de küçük dokunuşlar ekleyerek titizlik ve özenle hazırlayarak oluşturduğumuz zengin menümüz, 5 duyunuzu birden harekete geçirecek! Zengin kahvaltı seçenekleri, Türk ve dünya mutfakları, sağlıklı beslenmek isteyenler için alternatif lezzetler, geniş içecek menümüz ve daha fazlasını içeren menümüzde, herkesin zevkine hitap edecek en az bir lezzet bulabileceğinden eminiz!

Merkezi konumu sayesinde ideal bir buluşma noktası olan Aqua Lounge, sevdiklerinizle hayatın koşuşturmacasına bir mola verebileceğiniz, uzun bir günün ardından rahat bir nefes alabileceğiniz, iş toplantılarınızı keyifli anlara dönüştürebileceğiniz ve haftasonlarında en güzel sohbetler eşliğinde keyifli kahvaltılar edebileceğiniz ikinci eviniz olacak. Mis gibi Boğaz havasında huzurlu bir nefes almak istiyorsanız, Aqua Lounge günün her saatinde unutulmaz anılarınıza ev sahipliği yapmak için sizleri bekliyor!